Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü Atatürk Cad. No:154/3 Maltepe/İSTANBUL

Web Sitesi Kur


Kursistem Bilişim Teknolojileri sayesinde kendinize ait bir web tasarım sitesi istiyorsanız eğer sizlere özel olarak yapmaktadır.Ekibimizin her web tasarımı özel olduğundan dolayı hiçbir yerde yapılan web tasarımımızı bulamazsınız.Çünkü her yapılan web tasarım sitesinde farklı tasarımlarla beraber farklı yazılımlar da bulunmaktadır.

Her şeyi özel olarak hazırladığımız ve sizlere sunduğumuz tasarımlarımız sayesinde arama motorlarında ilk sıralara çıkmak istiyorsanız eğer Seo Optimizasyon çalışması yapmanız gerekmektedir. Seo çalışmasına uygun olarak hazırlamış olduğumuz bu web tasarım sayesinde Seo çalışmalarımız da çok kolaylaşmış olacaktır.
Seo çalışması yapılacağı zaman sizlerin arama motorlarında hangi kelime ile çıkmanızı istiyorsanız eğer bize söylemeniz yeterlidir.Bu çalışmalar başladığında ise siteniz belli bir süre boyunca arama motorlarında yer almayacaktır.Ama çalışma bittikten belli bir süre sonra web tasarım sitenizin ilk baştaki hali ile şimdi ki halini karşılaştırırsanız durum açıkça belli olmaktadır.