Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü, Atatürk Cd. No:150/D, 34844 Maltepe

Köpek Traşı Nasıl Yapılır ?

2019-08-09 19:43:39

Köpek traşı ve köpeğiniz için diğer bakımları titizlikle yapmaktayız.

Köpek besleyen hayvan sahipleri gün geçtikçe artıyor. Ancak ne kadarı gerçekten bakımını ve sağlık kontrollerini düzenli yapıyor bilemiyoruz. Köpek ya da başka hayvan farketmeksizin bir hayvan sahiplenildiğinde tüm sorumluluğunun üzerinizde olduğunu bilerek, üstlenerek evinize almalısınız.

Köpek evde beslendiği zaman bakımı daha çok yapılmalıdır. Çünkü köpeklerin evde bakılması evin bakteri ve mikrop oluşturma olasılığını arttır. Böyle durumlarda hastalıklar oluşabilir. Evin içine birçok köpek tüyü dökülür. Bu tüyler ister istemez havaya karışır ve bu havayı ev halkı soluyor. Bunun için köpek tüylerinin traş edilip temizlenmesi gerekir. Peki, köpek traşı nasıl yapılır ?


Köpek Traşıyla Sağlıksız Tüylere Son

Köpeklerin fazla tüy dökmesini engellemek ve daha kısa tüylere sahip olmasını istiyorsanız traş yaptırabilirsiniz. Köpek traşı nasıl yapılır sorusuna farklı cevaplar vermek mümkün. Çünkü hem makas hem de makineyle traş yapılabiliyor. Köpeğin türüne göre de farklı traşlar bulunuyor. Makine traşı çok uzun tüylerin toplanmasında tercih edilir. Makas traşı ise ince tüylü köpeklerin tüylerine değişik şekiller yapmada kullanılır. Böylece köpekler daha huzurlu oluyor. Kliniğimizde Köpek traşı sonrasında köpeğinize genel bakım yaptırılır. Uygulanan işlemler sonrasında köpeğiniz tertemiz bir şekilde size teslim edilir.

Köpek sahipleri için köpeklerinin temiz görünmesi her şeyden önemlidir. Bu yüzden köpek kuaförü seçimi iyi yapılmalıdır. Biz Megavet olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor, ayrıca köpek traşına özen gösteriyoruz. Köpeklerin korkması ve psikolojik olarak etkilenmesini en aza indiriyoruz bu yuzden köpekleriniz rahat bir şekilde traş oluyor ve rahatlıyor.

Köpek Kuaförü Traş Hizmetleri

Köpek kuaförü seçimi titizlikle yapılmalıdır. Köpeğinizi teslim edebileceğiniz en güvenli adres megavet.com.tr/ oluyor. Çünkü köpeklerinize değer veriliyor ve onlara çok hassas davranılıyor. Köpek traşı titizlikle yapılıyor ve isterseniz diğer bakımları da tamamlanıyor. İçiniz rahat bir biçimde köpeğinizin bakımını gerçekleşiyoruz.