Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü Atatürk Cad. No:154/3 Maltepe/İSTANBUL

Veteriner Ultrason

2018-01-16 22:53:11

 

Hayvan dostlarınızın sağlık kontrolü rutinleri ve sağlık problemi tespiti için pek çok farklı teknoloji kullanılır. Bu teknolojilerden biri de veteriner ultrason cihazları kullanımıdır.

Evcil hayvanların da insanlar gibi iç organ hastalıklarında hastalık tespiti yapılması için bazı testler yapılması gerekir. Bu testlerin önemli olanlarından biri de ultrason testi uygulamasıdır.

Veteriner ultrason cihazı kullanarak hayvanların iç organlarını kontrol edebilir. Böylece herhangi bir karın şişliği, kaza veya uzun süreli hastalık durumunda hastalığın iç organlarda olup olmadığı daha kolay bir şekilde tespit edilebilir.

Megavet Veteriner Kliniği’nde ultrason da dahil olmak üzere pek çok farklı tıbbi donanım bulunur. Bu donanımlar sayesinde hayvanların her türlü laboratuvar ve klinik işlemleri kısa süreler içerisinde halledilir.

Böylece zaman kaybı yaşanmaz ve hastalıklara müdahale hemen yapılabilir. Hayvan dostlarımızın hayatları riske atılmaz ve doğru müdahaleler yapılır.

Eğer siz de tam teşekküllü bir veteriner kliniği arıyorsanız Megavet ile tanışabilirsiniz. Megavet Veteriner Kliniği’nde Türkiye’nin en büyük veteriner laboratuvarlarından biri bulunur. Aynı zamanda tıbbi donanımı yeterlidir.

Megavet Veteriner Kliniği’nde evcil hayvanlar için; kontroller, aşı uygulamaları, cerrahi müdahaleler, acil servis hizmeti, laboratuvar, fizik tedavi ve ortopedi gibi bölümler yer alır.

Ayrıca tüm bu hizmetler haftada 7 gün ve 24 saat boyunca verilir. Siz de tüm bu hizmetlerden kesintisiz olarak yararlanmak istiyorsanız Megavet ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.