Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü Atatürk Cad. No:154/3 Maltepe/İSTANBUL

Veteriner Telefon Numarası

2018-01-17 23:26:39

 

Hayvan sahiplerinin, hayvanların sağlıkları ile ilgili yaşanabilecek acil durumlar için mutlaka acil veteriner kliniği telefon numarası bulundurmaları gereklidir. Çünkü acil durumların ne zaman ve nerede yaşanacağı bilinmez ve böyle bir durumda veteriner numarası bulabilmek vakit kaybına yol açar.

Megavet Veteriner Kliniği 7/24 hizmet veren bir veteriner kliniğidir. Bu nedenle acil servisi her zaman açıktır. Acil servis dışında günlük pek çok hizmeti de verir.

Megavet 7 24 Veteriner Hizmetleri

-Acil Servis

Herhangi bir acil durumda (yaralanma, hastalanma, kusma, ishal, baygınlık, nöbet, doğum vb.) Megavet uzman veteriner hekimleri ile ilk müdahaleyi gerçekleştirir.

-Laboratuvar

Megavet’in geniş kapsamlı laboratuvarı sayesinde hayvanların tüm tetkikleri hızlı bir şekilde yapılarak gerekli ihtiyaçlar karşılanır.

-Cerrahi

Eğer ameliyat gerektiren herhangi acil veya acil olmayan bir durum varsa Megavet’in cerrahi alanında uzman veteriner hekimleri tarafından uygulamalar yapılır.

-Yoğun Bakım ve Hasta Yatış

Ameliyat ve zorlu bir durum sonrası hayvanların yoğun bakım ünitesine alınmaları gerekebilir. Bu nedenle Megavet bünyesinde yoğun bakım ünitesi yer alır.

Ayrıca veteriner gözetiminde kalması ve hastanede yatması gereken hasta hayvan dostlarınız için hasta yatış bölümü de bulunur.

-Ortopedi ve Fizik Tedavi

Hayvanların ortopedik müdahaleleri, hastalıkları ortopedik tedavi ile giderilir. Sonrasında da yürümeye ve hareket etmeye alışmaları için fizik tedavi hizmeti verilir.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için aradığınız veteriner telefon numarası:

0216 305 35 08 Megavet Veteriner Kliniği