Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü Atatürk Cad. No:154/3 Maltepe/İSTANBUL

Veteriner Numarası

2017-04-17 12:08:32

Veteriner Numarası

 

Evcilinizi seviyorsunuz ve onlar için en iyisini istiyorsanız biz de aynı amacı paylaşıyoruz! Hayvan arkadaşınızın yaşam tarzını yönetmenize ve onları olabildiğince mutlu ve sağlıklı kılacak şekilde, sağlık ipuçlarından onları eğitmek ve eğlenmek için tasarlanmış kliniğimizde 7/24 hizmete açığız. Tüm bakım ve tedavi konularına kadar her konuda yardımcı olabilecek bir hayvan bakım merkezi olan Megavet internet sitemizi ziyaret ettiniz mi? Veteriner kliniği olarak sevgili dostlarınız için veteriner numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Megavet veteriner kliniğimizde Hayvan dostlarımıza verdiğimiz hizmetler 7/24 Klinik hizmeti, Kuaför, Eğitim, Pansiyon dur.

Özellikle yaza girmeye hazırlandığımız bu dönemde tatil hazırlıkları yaparken pansiyon arayışında size yardımcı olabilmekteyiz. Tatil için sevgili dostunuzla gidemeyeceğiniz bir yer seçtiyseniz, onunda rahat etmesini emin ellerde olmasını isteyeceksiniz. Siz gözünüz arkada kalmadan evcil hayvan arkadaşınızı uzman ellere teslim etmenin rahatlığıyla uzun bir seyahat planlayabilirsiniz.

Bunun için Megavet Veteriner Numaramız dan bize ulaşmanız yeterli. On yıllık deneyimin getirdiği profesyonellik ile dostlarınızla en az sizler kadar anlaşılabilir bir iletişim kurarak güzel bir bağ kurabilmekteyiz. Bu süreçte yalnızlık çekerek alışkanlıklarının değişeceğinden endişe etmenize gerek kalmaz. Siz sahiplerinin sağladığı sıcak mutlu yuvasını aramayacaktır.

Pansiyon hizmeti özellikle titizlikle yaklaştığımız çok profesyonellik gerektiren bir hizmet koludur. Çünkü hayvanların bu süreçte sizden aldıkları eğitim ve geliştirmeye çalıştıkları psikolojilerinde değişimler gözlemlenebiliyor. Biz bunu minimuma indirgiyoruz. En nihayetinde sizden aldığı ilgi ve sevgi ile pansiyonda diğer hayvanlarla bir arada kalarak alacağı sevgi ve ilgi değişkenlik gösterebilmekte. Tuvalet eğitimi, beslenme eğitimi bu tarz alışkanlıklarının sabit kalmasına çalışıyoruz. Çok önemli faktör olarak sağlıklı bir ilgi sürecinde olmalarına özen göstermekteyiz. Çünkü hasta hayvanların da geldiği kliniğimizde virüs kapmış olan hayvanlarımız da olabiliyor. Onlara tedavi hizmeti sunarken diğer pansiyonda kalan hayvanlara steril ortam sunmak çok çok ehemmiyet istiyor. Siz sahiplerinin bu konu da ne kadar bilinçli olduğunu biliyoruz.

Sevdiğiniz bu çok özel canlı dostlarınız için araştırdığınız hizmetlerin rastgele uygulanmayacağı bir yer olarak Megavet Veterinerlik olarak Numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

  • İletişim :  https://megavet.com.tr
  •  info@megavet.com.tr
  •  0216 305 35 08
  •  E-5 Maltepe Köprüsü Atatürk Cad. No:154/3 Maltepe/İSTANBUL