Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü Atatürk Cad. No:154/3 Maltepe/İSTANBUL

Veteriner Muayene Ücretleri

2018-01-18 23:32:59

Veteriner Muayene Ücretleri

Hayvanların periyodik kontrolleri, kuaför bakımları, aşıları, cerrahi operasyonları ve operasyon sonrası bakımları gibi pek çok veteriner hizmet alanı bulunur.

Ancak hayvanların herhangi bir hastalık belirtisinde, huzursuzluk durumunda ve uzun süreli yaşanan rahatsızlık belirtilerinde mutlaka veterinere muayene olması gerekir.

Veteriner muayenesi gerektiren durumlar; aşı zamanının gelmesi, deride kızarıklık, deri döküntüleri, fazla tüy dökülmesi, karında şişlik, hazımsızlık, kabızlık, ishal, kusma, yüksek ateş, uykusuzluk, uzun süreli huzursuzluk gibi olağan dışı durumlardır.

Böyle durumlarda veterinere gidildiğinde talep edilen ücretler önceden bilinmek istenir. Bu nedenle veterinerlerin belirli bir muayene ücreti belirlenir. Ve geri kalan tedavilerin her biri farklı farklı ücretlendirilir.

Bu ücretlendirmeler belli bir kritere göre yapılır. İstanbul Veterinerler Odası, veteriner klinikleri için alt düzey ücretleri belirler. Ancak bu ücretin üstüne çıkmaları da mümkündür. Belirlenen alt sınır veteriner ücretleri herkes tarafından incelenebilir.

Ancak veterinerlerin bulundukları semt, ödedikleri kira ve müşteri sayısına göre ücretlendirmeleri farklılaşmaktadır. Bu nedenle ücretleri önceden öğrenmek gereklidir.

Megavet Veteriner Kliniği ücretlendirmelerini son derece uygun fiyatlar ile yapar. Bu nedenle hayvan dostlarınızın tedavilerinin bütçenizi etkilemesini engeller.

Siz de Megavet Veteriner Kliniği ile tanışmak, muayene ücretleri hakkında bilgi almak istiyorsanız telefondan iletişim kurarak bil alabilirsiniz.

Aynı zamanda Maltepe’de bulunan Megavet’i ziyaret ederek direkt olarak bilgi alabilir ve veteriner hekimler ile tanışabilirsiniz.