Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü Atatürk Cad. No:154/3 Maltepe/İSTANBUL

Veteriner Muayene Ücretleri

2017-11-07 16:34:47

Dostlarmız için en iyi klinik olmayı başarmamızın altın da yatan en büyük etken dostları sevip canlarına kıymet vermemizdir.

Hayata önem veren cana can olduğu için müdahale eden yaptığı işi sevip bu işi can tüccarlığına dönüştürmeden hayvanın ihtiyacı doğrultusun da  işlem yapan ve dostların temel sağlık sorunlarını çözmek için uzman hekimlerimiz ile sıcak kanlı personelimiz ve temiz kliniğimizde hizmet veriyoruz. Biz  dostları seven ve minik patili  canlarımızla dost olmayı başarmış olan klinik megavetiz.

Megavet dostlar için en güzel kliniği kurmuş veterinerdir.

Dostların dilinden anlar ve sağlıksal problemlerinde gereken tedavi ile onları hayata bağlayan işini severek canla başla yapan veterinerliktir.

Dostların hayatlarını en iyi şekilde itam ettire bilmeleri için mutlak sağlık problemlerinin çözülmesi ve tedavi edilmesi gerekir.

Düşünsenize sizin dişiniz ağrıyor onunda ağrıyor olabilir ama tek fark siz acınızı dile getirebiliken onlar sadece acı dolu gözlerle size bakıyor.

Onlara iyi bir yaşam sürdürmek için gerekli tedavilerinin gerekli aşı ve bakımlarının yapılması gerekir.

Evcil hayvan sahipleri hayvanlarının iyi bir tedavi süreci geçirmeleri için en iyi veterineri seçer ve dostlarının en iyi ellerde güven içinde olduğundan emin olurlar ve megavet dostlarınız için en iyi olan veterinerdir.

 Kliniğimiz de

Yoğun bakım

Yatan hasta

Cerrahi bölüm

Doğum ve jinekoloji

Acil servis

Labratuar

Traş ve banyo

Pet kuaför

Bölümü bulunmaktadır dostlar için en iyi tedaviyi uygular onların canı için en iyi sağlık hizmetini gömesini sağlarız.acil durumlar için 7/24 hizmet verir dostlara dost oluruz.  

Veteriner muyane ücretlerin de her zaman yerdımcı olur ve dostlar için en uygun fiyatlar ile hizmetinizde olan veterinerliktir.

Bizleri kliniğimizde ziyaret edebilir ve dostlar için e iyi hizmeti alabilirsiniz iyi günler dileriz…