Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü, Atatürk Cd. No:150/D, 34844 Maltepe

Veteriner Hizmeti

2019-02-05 04:32:15

Sevimli dostlarınızın rahatsızlıkları karşısında bazen hiç vakit geçirmeksizin müdahale edilmesi gerekir. Bunun için 24 saat açık veteriner hizmeti adı altında 7/24 çalışan acil veterinerler tıbbi gerekirse cerrahi müdahalede bulunarak tedavi uygular. Megavet Anadolu yakasında veteriner firmaları arasında 24 saat açık veteriner hizmeti vererek çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Mesai saatleri dışında çalışan Megavet, sevimli dostlarınızın yaşam kalitesini attırmayı, amaçlar. Megavet, trafik kazası yüksekten düşme, zehirlenme gibi evcil hayvanlarınızda ani gelişen vakalara karşı 24 saat açık veteriner işlemlerini yapmaktadır. 24 saat açık veteriner kliniği hizmeti ile Megavet acil veteriner hekimleri ile küçük dostunuz eski sağlığına kavuşacak ve hızlıca toparlanacaktır.


Megavet Veteriner Hizmetleri

-Kuaför hizmetleri; Rutin banyo, tarama, traş ve tırnak kesimi, tüy bakımı

-Yoğun bakım ve yatan hasta; Gerekli sıvı tedavisi, oksijen ve buna benzer veteriner hizmeti

-Laboratuvar; Kendi bünyesinde ki laboratuvar dışında İstanbul'da ki en kapsamlı kurumlarla da sözleşmesi bulunmaktadır.

-Genel Cerrahi; Tamamen steril şartlarda eksiksiz medikal donanım kullanarak sadece cerrahi uzmanlığı bulunan hekimler tarafından hizmet verilmelte.

-Ortopedi; Tüm ortopedik problemlerine en gelişmiş ekipman ve teknikle müdahale edilmekte.

-7/24 Acil Servis; Nöbetçi veteriner hizmeti ile can dostlarınızın sağlığı için aralıksız 24 saat açık veteriner olarak çalışmaktadır.

Biz insanların sağlığı kadar hayvanların sağlığı da önemlidir. Hele ki aynı evin içinde yaşıyorsak, çocuklarımızın da onlarla iletişimi yakınsa daha fazla hassas olmamız gerekir. Küçük dostunuzda gördüğünüz herhangi bir vakayı ihmaliniz onun büyük rahatsızlıklarına sebep olabilir. Hiç vakit kaybetmeden en yakın veteriner hizmeti veren bir kliniğine götürmelisiniz.