Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü Atatürk Cad. No:154/3 Maltepe/İSTANBUL

Veteriner Fiyatları

2018-01-11 10:07:03

Veteriner Fiyatları

Veteriner zorunlu ziyaretleri ve kontrolleri hayvan sahipleri için ekstra bir harcama yapma anlamına geliyor. Bu nedenle veteriner fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve hayvan dostlarınız için bir bütçe ayırmak istiyor olabilirsiniz.

Veteriner fiyatları nasıl belirlenir?

Aslında veterinerlerin uygulaması gereken tek bir kural bulunur, bu da veteriner alt ücretlerine uymaktır. İstanbul Veterinerler Odası her sene için veteriner ücretleri alt sınırı belirler. Veteriner klinikleri de bu alt sınırdan başlayarak fiyatlandırma yapar.

Veteriner fiyatlandırmaları neden farklıdır?

Veteriner kliniklerinin bulunduğu bölgeye bağlı olarak kirası ve masrafları değişiklik gösterebilir. Daha lüks semtlerde çalışanlarına ve kirasına yüksek ücretler ödeyen bir veteriner kliniğinin aldığı ücret de daha fazla olur.

Veteriner fiyatları nasıl öğrenilir?

Eğer herhangi bir veteriner kliniğinin belirlediği ücretlendirmeyi öğrenmek istiyorsanız en doğru yöntem klinik ile irtibata geçmektir. Ayrıca sene başlarında ücretlerde yapılan değişikleri de öğrenmek gerekir.

Ücretli veteriner hizmetleri nelerdir?

-Acil servis

-Aşılar

-Cerrahi müdahaleler (ameliyat, kısırlaştırma vb.)

-Bakım ve kuaför hizmetleri

-Bazı testler

-Ortopedi

-Fizik tedavi

Megavet fiyatları nasıldır?

Megavet Acil Veteriner Kliniği ücretleri her zaman uygun tutmaya çalışır. Pek çok farklı alanda, kendine yeterek en iyi hizmeti veren Megavet aynı zamanda hastalarını ve onların sahiplerini de düşünür.

Eğer Megavet hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız iletişim numaralarından arayarak veya Megavet’i ziyaret ederek bizleri yakından tanıyabilirsiniz.