Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü Atatürk Cad. No:154/3 Maltepe/İSTANBUL

Veteriner Cerrahi

2017-07-17 18:26:33

Evcil, küçük baş ve büyük baş Hayvanların hastalık, sakatlık ve yaralarına tani koyarak onların gerekli ameliyat veya tedavisini sağlayan kişidir veteriner. 
Günümüzde bir çok kişi hayvan sahibi ve onlarınin sağlığını korumayı kendilerine borç biliyorlar böyle yaparak çok ta iyi yapıyorlar. 
Hastalıklarında onları nere tedavi edebilir diye kendi kendilerini yer durumdalar. Siz hayvan sahiplerinin içini çok rahatlatacak bir klinik var oda megavet. .

Uzman kadrosu,  ameliyathane, muayene-teşhis, laboratuvar ünitesi, röntgen, ultrasound, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, kapalı devre gaz anestezi cihazı ve yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, yatılı hasta, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri ile megavet sizleri bekliyor. 
 
Hayvanlarinizin canı bizlere emanet megavet onlar için ellerinden geleni yapar. Onları sağlıklı şekilde sizlere teslim eder. 

Siz değerli hayvan sahiplerinin veteriner cerrahi dalinda uzman yapmış  doktorlari ve hertürlü acil durumda  7 24 hizmet veren megavet e bekliyoruz.  

Sizlere hizmet etmekten gurur duyarız..