Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü Atatürk Cad. No:154/3 Maltepe/İSTANBUL

Ücretsiz Veteriner

2017-08-06 00:35:32

Hayvan sağlığı için güvenebilicegimiz tek yer veterinerler. 
Hayvanlarımizin hastalıklarına tani koyup onların iyislemesini sağliycak insanlar sadece veteriner hekimler. Eğitimini en iyi şekilde bitirmiş tabiki yaptığı işi can kurtarmak olduğunun bilincinde olması çok önemli. 

Günümüz de ne yazık ki bir çok veteriner hayvanlarin bir can olduğunu unutmus sadece parasal yönden olaya bakan her şeyi ticarete dòkmüs durum da sanki onlar can değil canlı değil gibi ben bu insanlara can tüccarları diyorum.

 Dikkat etmemiz gereken bir konu var ki sahiplendigimz bu canlar bize emanet onlar için en iyi veterineri bulmak onlara birer anne baba edasıyla evladımız için ne yapiyasak onlar içinde yapmaliyiz. Yada hiç sahiplenmemeliyiz. 
 
En pahalı veteriner demek olmuyor ki en iyi  veteriner. Iyi veteriner ilk izlediği yolu söyleyim can olarak bakar canlarimiza ilk önce sağlık der. Sonra sevgisini katar onlara her birini ayrı sever her birini başka.. 
En sonlarıdadir ücret konusu arkadaşlar malesef ücretsiz veteriner bulmak oldukça zor günümüz turkiyesin de ama inanın iyi veterinerler var.
Bende bir tanesini biliyorum  MEGAVET.  
Neden NEGAVET dediğimi de sizler le paylaşmak istiyorum. 

Minik patili koca kalpli bir dostum var çirkinim ! 
O 12 yaşında bir fransız buldog yaşam ömürleri 10 yaş allah bizden almasin! Koca bir ihtiyar oldu artık kalp hastalıkları eklem hastalıkları egzamasi  ve kemiklerinde batma var onun için araştırma yaptığım esnada tanıştım MEGAVET ile bizim kurtarıcımiz koca ihtiyarinda arkadaşı oldular onun sağlığı için adeta canlarını dişlerine taktılar.

Uzman hekimleri güzel kliniği insan sever en önemlisi de hayvan sever oluşları beni çok etkiledi bir şeyden tedirgin olmuştum ilk tanıştığımda fiyat diye söylemiştim içimden ama inanın tahmininden de uygun fiyatlilar. Hemde 7 gün 24 saat açıklar.

 Benim ve koca ihtiyarim için ben MEGAVET diyorum ve sizinde ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. 

MEGAVET hayvan dostu işinin ustası olan nadir yerlerden ayrıca size ve minik dostunuza yardımcı olmaktan da büyük mutluluk duyacaktır.