Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü, Atatürk Cd. No:150/D, 34844 Maltepe

Pet Kuaför

2019-03-18 01:54:05

Pet kuaför hizmeti, evcil hayvanlar için oldukça önemli bir hizmettir. Ev içerisinde yaşayan ve tüy sıkıntısı yaratan evcil hayvanların düzenli olarak kuaför hizmeti alması gerekmektedir. Gerekli hizmetin alınması durumunda tüy ve kişisel bakım sorunu ortadan kalkacaktır. Son deree hijyenik, bakımlı ve kontrolllü şekilde yapılan pet kuaför hizmetleri kliniğimizde küçük misafirlerimizi rahatsız etmeden kısa sürede tamamlanmaktadır.

Bir pet kuaförü kesinlikle hayvan sevmeli, sabırlı olmalı ve sakin davranmalıdır. Tıraş esnasında kedi ya da köpeklerle çok iyi kontak kurmalı ve pet kuaför mesleğine eli yatkın olmalı. Çalışma ortamının hijyen kurallarına uygun olması çok önemlidir ve buna çok dikkat edilmelidir.


Megavet Pet Kuaför Hizmetleri

Pet kuaför salonumuzda kedi, köpek tıraşı ve banyosu ile birlikte; tarama, tırnak kesimi, kulak temizliği hizmetlerini veriyoruz. Her ırka özel, tıraş modeli ve ilaçlı banyo hizmeti de veriyoruz. Son yıllarda kullanılan makas, makine, kurutma fönleri vs. pet kuaför malzemeleri Avrupa standartlarında araçlar kullanmaktayız. Ayrıca özel ırk köpek tıraşı ve özel banyolar da yapmaktayız. Pet kuaför hizmetleri arasında evcil hayvan sahiplerinin tercih ettiği bir başka hizmet ise tırnak kesimidir. Özelikle ev eşyalarına zarar veren, sahiplerini tırmalamayı alışkanlık haline getiren kediler için tırnak kesme durumu neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Megavet ailesi olarak evcil hayvanlarınızın tırnak kesimi sorununa sizin yerinize çözüm bulmaktayız. Birkaç sakika üren bu işlemsayesinde hem evcilayvanınız hem de siz uzun süre rahatça dolaşabilirsiniz.