Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü, Atatürk Cd. No:150/D, 34844 Maltepe

Nöbetçi Veteriner

2019-01-12 16:22:27

Sevimli dostlarınızın rahatsızlıkları karşısında bazen hiç vakit geçirmeksizin müdahale edilmesi gerekir. Bunun için nöbetçi veteriner bulunmaktadır. Hizmet veren nöbetçi veterinerler tıbbi gerekirse cerrahi müdahalede bulunarak tedavi uygular.


Mesai saatleri dışında çalışan Megavet, sevimli dostlarınızın yaşam kalitesini attırmayı, amaçlar. Megavet, trafik kazası yüksekten düşme, zehirlenme gibi evcil hayvanlarınızda ani gelişen vakalara karşı 7/24 hizmet veren nöbetçi veteriner işlemlerini yapmaktadır. Nöbetçi veteriner kliniği hizmetleri ile Megavet acil veteriner hekimleri ile küçük dostunuz eski sağlığına kavuşacak, hızlıca toparlanacaktır. Biz insanların sağlığı kadar hayvanların sağlığı da önemlidir. Hele ki aynı evin içinde yaşıyorsak, çocuklarımızın da onlarla iletişimi yakınsa daha fazla hassas olmamız gerekir. Küçük dostunuzda gördüğünüz herhangi bir vakayı ihmaliniz onun büyük rahatsızlıklarına sebep olabilir. Hiç vakit kaybetmeden en yakın nöbetçi veteriner kliniğine götürmelisiniz. Bir hayvan sahiplenmek büyük bir karardır. Bu kararın getireceği sorumluluk sadece onları beslemekten ibaret değil. Onlarla ilgilenmek, oyun oynamak, gezdirmek, bakımını sağlamak, sağlığına dikkat etmek gerekir.


Megavet Klinik Hizmetleri

-Kuaför hizmetleri; Rutin banyo, tarama, traş ve tırnak kesimi, tüy bakımı

-Yoğun bakım ve yatan hasta; Gerekli sıvı tedavisi, oksijen vb...

-Laboratuvar; Kendi bünyesinde ki laboratuvar dışında İstanbul'da ki en kapsamlı kurumlarla da sözleşmesi bulunmaktadır.

-Genel Cerrahi; Tamamen steril şartlarda eksiksiz medikal donanım kullanarak sadece cerrahi uzmanlığı bulunan hekimler tarafından hizmet verilmelte.

-Ortopedi; Tüm ortopedik problemlerine en gelişmiş ekipman ve teknikle müdahale edilmekte.

-7/24 Acil Servis; Nöbetçi veteriner kliniği hizmeti ile aralıksız can dostlarınızın sağlığı için hizmet vermek.