Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü, Atatürk Cd. No:150/D, 34844 Maltepe

En İyi Veteriner Kliniği

2019-02-25 18:59:58

Veteriner Hekim, hayvanların sağlığı için önlem alan, onların hastalıklarına tanı koyup tedavisi, üremesi, sağlığı, bakımı gibi alanlarda tıbbi bilgi ve yasal yetki ile donatılmış kimselerdir. En iyi veteriner kliniği olarak hayvanların hastalık tanı, tedavisi, bakımı gibi sağlık ihtiyaçlarının gidererek hizmet vermekteyiz.


Küçük doslarınız için veteriner seçimi kadar klinik seçimide önemlidir. İlk defa bir veteriner ve veteriner klinik seçimi yapacaksanız çevrenizde hayvan sahibi olan birilerinden öneri alabilirsiniz. Çoğu kediler kapalı yerde duramaz huysuzluk eder ve çantada taşınmayı sevmezler. Bu nedenle kliniK seçiminizde size yakın olan bir yer acil durumlarda da rahatlık sağlayacaktır. Hayvanların çoğu veteriner kliniğinde tedirgin olurlar bu da onları hırçınlaştırır. O anda veterinerin kedi ile iletişimi hayvan sahibi ile iletişimi kadar önemlidir. Veteriner öncelikle hayvanınızı sevmeli ve onunla oynamalı hayvan yatıştıktan sonra gereken işlem yapılmalı. Hayvanların kalp ve akciğer fonksiyonları kontrol edilerek muayene edilir.  Ayrıca kulak ve gözlerine bakılarak ta muayene edilebilirler. Yapılan kontrolleri ve aşıları veterinerinizin verdiği karneden takip edebilirsiniz.

Veteriner kliniği seçiminde dikkat etmeniz gereken diğer hususlar;

-Klinik temiz olmalı

-Klinikte veterinerin uzmanlık derecesini görebileceğiniz sertifika olmalı.

-Kan, ultrason, X-Ray gibi testler bulunduğunuz klinikte mi yoksa başka bir klinikte mi yapılıyor.

-Teknikerler, resepsiyon e diğer klinik çalışanları profesyonel mi?

-Klinikte kaç adet veteriner var ?

-Tüy, diş bakımı ve tırnak kesimi gibi hizmetler veriliyor mu?

-Yatılı bakım alanlarında kafesler temiz mi?

En iyi veteriner kliniği, olmayı sürdürerek, ileri tanı, tedavi ekipmanları ve uzman veterinerlerimiz ile biricik dostlarınıza sağlık hizmeti vermekteyiz.