Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü Atatürk Cad. No:154/3 Maltepe/İSTANBUL

En İyi Veteriner Kliniği

2018-01-30 23:25:08

 

Veteriner klinikleri hayvan dostlarınızın hastalıklarına şifa bulmak, hastalıklarını tespit etmek ve hastalanmalarını önlemek için çalışan sağlık kurumlarıdır. Bu nedenle de son derece değerli ve önemli bir etkileri vardır.

Ancak hayvan dostların en doğru tedaviyi alabilmesi ve en iyi şekilde muamele görebilmesi için en iyi veteriner kliniği bulunmalıdır. Özellikle hayvanların iyi anlaştığı ve tedavi olurken sıkıntı yaşamadığı veteriner klinikleri tercih edilmelidir.

Özellikle hayvanların da yaşayabileceği önemli ameliyatlar ve kritik müdahaleler gerektiren durumlarda en iyi veteriner kliniğinde olmak gereklidir. Herhangi bir ilgisizlik veya yanlış müdahale istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Bu nedenle hem profesyonel hem deneyimli hem de alanında uzman veteriner hekimler ile tanışmak gerekir. Böylece içiniz rahat bir şekilde hayvan dostunuzu emanet edebilirsiniz.

Megavet Veteriner Kliniği hem ekipman olarak hem de kadro olarak son derece yeterlidir. Kendine ait bir laboratuvarı olan Megavet acil testleri ve müdahaleleri gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra gerekli olan tetkikleri yapabilme olanağı da yer alır.

Uzmanlık gerektiren cerrahi gibi hassas bir alanda yalnızca cerrahi uzmanlığına sahip olan veteriner hekimler çalışır. Bunun yanı sıra yoğun bakım ünitesi ve hasta yatış imkanı da yer alır. Bu sayede müdahalelerin devamında en doğru tedavi ve bakım uygulanabilir.

Megavet hizmetleri arasında; acil servis, 7/24 veterinerlik, yoğun bakım, hasta yatış, laboratuvar, fizik tedavi ve ortopedi gibi alanlar da yer alır.

Bunun yanı sıra düzenli olarak yapılması gereken bakımlar ve aşılar da en hassas şekilde yapılır. Maltepe’de yer alan Megavet Veteriner Kliniği ile tanışmak ve randevu almak için arayarak iletişim kurabilirsiniz.