Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü, Atatürk Cd. No:150/D, 34844 Maltepe

Bayramlarda açık veteriner

2018-10-26 11:13:10

       İnsan sağlığı kadar hayvan sağlığı da önemli ve değerlidir. Özellikle hayvan sahipleri için evcil hayvanları birer hayat arkadaşı gibidir. Bu nedenle sağlıklarının asla ihmal edilmemesi gerekir.

        Megavet veteriner sağlık hizmetleri olarak İstanbul  Anadolu Yakası’nda Maltepe’de  sevgili minik dostlarımıza  alanlarında  uzmanlaşmış  kadromuz ile  tüm resmi tatillerde,bayramlar da  yılın 365 günü sağlık hizmeti vermekteyiz. Her zaman ilk müdahale  evcil hayvanlarımız için çok önemlidir. Kedilerde yüksek bir yerden düşme, köpeklerde  araç  çarpması, evcil hayvan zehirlenmeleri, ısırık yaraları, şiddetli kusma ve ishal, idrar ve dışkılamada  zorlanma, travma, şiddetli ishal ve kusma, ciddi doku hasarının bulunduğu açık yaralar, solunum ve  şok tedavisi gibi durumlar  ve  minik dostlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek için 7 gün 24 saat anında müdahale gerektiren her durumda uzman ekip  ve son teknoloji teknik donanımız  ile  sağlık hizmeti sunuyoruz.

     Siz de resmi tatillerde,bayramlarda  sevgili minik dostlarımıza 365 gün hizmet veren veteriner hizmeti var mı  diye merak ediyorsanız sorunuzun yanıtı Megavet Veteriner Kliniği.