Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü, Atatürk Cd. No:150/D, 34844 Maltepe

Ankara veteriner

2018-10-24 08:56:11

      Veteriner Kliniği hayvan dostlarınızın sağlıklı kalmasını sağlamak, onları tedavi etmek, bakımlarını ve eğitimlerini sağlamak amacı ile çalışır.

     Hayvanlar anne sütünden ayrıldıkları andan itibaren veteriner hekim ile tanışırlar. İlk olarak sağlık kontrolleri yapılır ve ardından aşılarına başlanır. Aşıları senelik olarak düzenli olarak tekrarlanır. Bunun yanı sıra tuvalet eğitimleri verilir.Hastalık yaşadıkları durumlarda ise; hastalıkları teşhis edilerek en uygun tedavi yöntemi uygulanır. Hastalık teşhisi için testler, röntgenler ve hekim kontrolleri uygulanmalıdır. Bunun için de kapsamlı bir veteriner kliniği gereklidir.Acil durumlarda da mutlaka hayvanlara veteriner hekim müdahalesi gerekir. Kaza, yaralanma, zehirlenme ve doğum gibi ani gelişen sağlık komplikasyonları veteriner hekimlerin profesyonel tedavilerini gerektirir.Ayrıca hayvanların kısırlaştırma operasyonları, kuaför hizmetleri de veteriner kliniği tarafından yapılır. Bu nedenle evcil hayvan dostlarınızın veteriner klinikleri ile bağı neredeyse hiç kesilmez. Haliyle  sizin de düzenli olarak veterinere gitmeniz gereklidir.Bu sebeple veteriner kliniğinizin profesyonel, hassas ve hijyenik olması gerekir.veteriner kliniğimiz uzman ekip kadrosu ve katılımcı yönetim modeli ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir .Megavet hayvanların ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunar ve bunun yanı sıra kendi laboratuvarı, yoğun bakım ünitesi, hasta yatış imkanı ile diğer kliniklerden ayrılır.

     Megavet hakkında ayrıntılı bilgi almak, randevu almak ve veteriner hekimler ile tanışmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz veya 7 gün 24 saat iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.