Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü, Atatürk Cd. No:150/D, 34844 Maltepe

Anadolu Yakası Veteriner

2019-01-14 20:09:03

Sevimli dostlarınızın sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmesi için Megavet, Anadolu Yakası Veteriner hizmeti veren klinikler arasındadır.

Küçük dostlarınız için veteriner seçimi oldukça önemlidir. Megavet, Anadolu yakası veteriner hizmetleri ile, ileri tanı ve tedavi ekipmanlarını kullanarak alanında başarılı hekimleri biricik dostlarınıza güvenle sağlık hizmeti vermektedir. Hayvanların kalp ve akciğer fonksiyonları kontrol edilerek muayene edilir. Ayrıca kulak ve gözlerine bakılarak ta muayene edilebilirler. Yapılan kontrolleri ve aşıları veterinerinizin verdiği karneden takip edebilirsiniz. Megavet, Anadolu yakası veteriner hizmetleri arasında dostlanızın aşı takvimi yaklaşınca size bildirimde bulunarak hatırlatma yapmaktadır. Bir hayvan sahiplenmek büyük bir karardır. Bu kararın getireceği sorumluluk sadece onları beslemekten ibaret değil. Onlarla ilgilenmek, oyun oynamak, gezdirmek, bakımını sağlamak, sağlığına dikkat etmek gerekir.


Megavet Klinik Hizmetleri

-Kuaför hizmetleri; Rutin banyo, tarama, traş ve tırnak kesimi, tüy bakımı işlemlerini Anadolu yakası veteriner hizmetleri dahilinde vermektedir.

-Yoğun bakım ve yatan hasta; Gerekli sıvı tedavisi, oksijen vb...

-Laboratuvar; Kendi bünyesinde ki laboratuvar dışında İstanbul'da ki en kapsamlı kurumlarla da sözleşmesi bulunmaktadır.

-Genel Cerrahi; Tamamen steril şartlarda eksiksiz medikal donanım kullanarak sadece cerrahi uzmanlığı bulunan hekimler tarafından hizmet verilmektedir.

-Ortopedi; Tüm ortopedik problemlerine en gelişmiş ekipman ve teknikle Anadolu yakası veteriner hizmetleri kapsamında müdahale etmektedir.

-7/24 Acil Servis; Acil veteriner kliniği hizmeti ile aralıksız can dostlarınızın sağlığı için hizmet vermektedir.

-Fizik tedavi işlemleri.

Megavet, Anadolu yakası veteriner hizmetleri ile sizin ve küçük dostlarınızın sağlığı için 7/24 hizmet vermektedir.