Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü, Atatürk Cd. No:150/D, 34844 Maltepe

Anadolu Yakası Veteriner Kliniği

2019-02-18 20:06:14

Veteriner Hekim, hayvanların sağlığı için önlem alan, onların hastalıklarına tanı koyup tedavisi, üremesi, sağlığı, bakımı gibi alanlarda tıbbi bilgi ve yasal yetki ile donatılmış kimselerdir. Anadolu yakası veteriner kliniği hizmetlerimiz ile hayvanların hastalık tanı, tedavisi, bakımı gibi sağlık ihtiyaçlarını gidererek hizmet vermekteyiz

Hayvanlarınız için veteriner seçimi kadar klinik seçimide önemlidir. İlk defa bir veteriner ve veteriner klinik seçimi yapacaksanız çevrenizde hayvan sahibi olan birilerinden öneri alabilirsiniz. Çoğu kediler kapalı yerde duramaz huysuzluk eder ve çantada taşınmayı sevmezler. Bu nedenle klinik seçiminizde size yakın olan bir yer acil durumlarda da rahatlık sağlayacaktır. Hayvanların çoğu veteriner kliniğinde tedirgin olurlar bu da onları hırçınlaştırır. O anda veterinerin kedi ile iletişimi hayvan sahibi ile iletişimi kadar önemlidir. Anadolu yakası Veteriner kliniği hizmetlerimizde öncelikle hayvanınızı severek ve onunla oynayıp sevgili dostunuz yatıştıktan sonra gereken işlemlemleri yaparak, hayvanların kalp ve akciğer fonksiyonları kontrolü ile emuayene etmekteyiz. Ayrıca kulak ve gözlerine bakılarak ta muayene edilebilirler. Yapılan işlemler sonrasında minik dostunuzun kontrollerini ve aşılarını takip edebileceğiniz bir karne vermekteyiz. Kliniğimizde trafik kazası yüksekten düşme, zehirlenme gibi evcil hayvanlarınızda ani gelişen vakalara karşı 7/24 hizmet veren nöbetçi veteriner işlemleri yapılmaktadır.


Megavet Anadolu Yakası Klinik Hizmetlerimiz

Anadolu yakası veteriner kliniği hizmetlerimiz arasında

-Kuaför hizmetleri; Rutin banyo, tarama, traş ve tırnak kesimi, tüy bakımı

-Yoğun bakım ve yatan hasta; Gerekli sıvı tedavisi, oksijen vb...

-Laboratuvar; Kendi bünyesinde ki laboratuvar dışında İstanbul'da ki en kapsamlı kurumlarla da sözleşmesi bulunmaktadır.

-Genel Cerrahi; Tamamen steril şartlarda eksiksiz medikal donanım kullanarak sadece cerrahi uzmanlığı bulunan hekimler tarafından hizmet verilmelte.

-Ortopedi; Tüm ortopedik problemlerine en gelişmiş ekipman ve teknikle müdahale edilmektedir.


Veteriner kliniği seçiminde dikkat etmeniz gereken diğer hususlar;

-Klinik temiz olmalı

-Klinikte veterinerin uzmanlık derecesini görebileceğiniz sertifika olmalı.

-Kan, ultrason, X-Ray gibi testler bulunduğunuz klinikte mi yoksa başka bir klinikte mi yapılıyor.

-Teknikerler, resepsiyon e diğer klinik çalışanları profesyonel mi?

-Klinikte kaç adet veteriner var ?

-Tüy, diş bakımı ve tırnak kesimi gibi hizmetler veriliyor mu?

-Yatılı bakım alanlarında kafesler temiz mi?


Anadolu Yakası Veteriner Kliniği,Megavet olarak ileri tanı ve tedavi ekipmanlarını kullanarak alanında başarılı bir konumda biricik dostlarınıza güvenle sağlık hizmeti vermekteyiz.