Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü, Atatürk Cd. No:150/D, 34844 Maltepe

Acil Veteriner Hizmetlerimiz

2019-06-25 00:59:38

Sevimli dostlarınızın rahatsızlıkları karşısında bazen hiç vakit geçirmeksizin müdahale edilmesi gerekir. Bunun için 7/24 hizmet veren acil veteriner tıbbi gerekirse cerrahi müdahalede bulunarak tedavi uygular. Megavet olarak anadolu yakasında veteriner firmaları arasında 24 saat açık acil hizmeti vererek çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Mesai saatleri dışında çalışan kliniğimiz, sevimli dostlarınızın yaşam kalitesini attırmayı amaçlamaktadır. Megavet, trafik kazası yüksekten düşme, zehirlenme gibi evcil hayvanlarınızda ani gelişen vakalara karşı acil veteriner işlemleri yapmaktadır. Acil veteriner kliniği hizmeti ve hekimleri ile küçük dostunuz eski sağlığına kavuşacak ve hızlıca toparlanacaktır.

Megavet Acil Veteriner Klinik Hizmetleri

-Kuaför hizmetleri; Rutin banyo, tarama, traş ve tırnak kesimi, tüy bakımı

-Yoğun bakım ve yatan hasta; Gerekli sıvı tedavisi, oksijen vb...

-Laboratuvar; Kendi bünyesinde ki laboratuvar dışında İstanbul'da ki en kapsamlı kurumlarla da sözleşmesi bulunmaktadır.

-Genel Cerrahi; Tamamen steril şartlarda eksiksiz medikal donanım kullanarak sadece cerrahi uzmanlığı bulunan hekimler tarafından hizmet verilmelte.

-Ortopedi; Tüm ortopedik problemlerine en gelişmiş ekipman ve teknikle müdahale edilmekte.

- Acil Servis; Nöbetçi veteriner kliniği hizmeti ile can dostlarınızın sağlığı için aralıksız 24 saat açık veteriner olarak hizmet vermektedir.


Biz insanların sağlığı kadar hayvanların sağlığı da önemlidir. Hele ki aynı evin içinde yaşıyorsak, çocuklarımızın da onlarla iletişimi yakınsa daha fazla hassas olmamız gerekir. Küçük dostunuzda gördüğünüz herhangi bir vakayı ihmaliniz onun büyük rahatsızlıklarına sebep olabilir. Hiç vakit kaybetmeden en yakın acil veteriner kliniğine götürmelisiniz.