Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü, Atatürk Cd. No:150/D, 34844 Maltepe

7/24 Acil Veteriner

2019-03-02 18:15:50

Sevimli dostlarınızın sizlerle beraber geçireceği sağlıklı hayatı bir anlamda Veteriner Hekimler sağlar. Bu sevimli dostlarınızın rahatsızlıkları karşısında bazen hiç vakit geçirmeksizin müdahale edilmesi gerekir. Bunun için 7/24 acil veteriner bulunmaktadır. 7/24 hizmet veren acil veterinerler tıbbi gerekirse cerrahi müdahalede bulunarak tedavi uygular.

Biz insanların sağlığı kadar hayvanların sağlığı da önemlidir. Hele ki aynı evin içinde yaşıyorsak, çocuklarımızın da onlarla iletişimi yakınsa daha fazla hassas olmamız gerekir. Bir hayvan sahiplenmek büyük bir karardır. Bu kararın getireceği sorumluluk sadece onları beslemekten ibaret değil. Onlarla ilgilenmek, oyun oynamak, gezdirmek, bakımını sağlamak, sağlığına dikkat etmek gerekir. Bakma durumunuz söz konusu değilse hayvan için en uygun olan zamanda kısırlaştırılması, parazit aşıları ve olabilecek diğer rahatsızlıklar için mutlaka bir veteriner hekimden yardım almalısınız. Bu rahatsızlığın beklenmedik zamanlarda olması durumları için ise 7/24 acil veteriner vardır. Böyle anlarda size en yakın olan nöbetçi veterineri tercih etmelisiniz.

Megavet Klinik Hizmetleri

-Kuaför hizmetleri; Rutin banyo, tarama, tıraş ve tırnak kesimi, tüy bakımı

-Yoğun bakım ve yatan hasta; Gerekli sıvı tedavisi, oksijen vb...

-Laboratuvar; Kendi bünyesinde ki laboratuvar dışında İstanbul'da ki en kapsamlı kurumlarla da sözleşmesi bulunmaktadır.

-Genel Cerrahi; Tamamen steril şartlarda eksiksiz medikal donanım kullanarak sadece cerrahi uzmanlığı bulunan hekimler tarafından hizmet verilmekte.

-Ortopedi; Tüm ortopedik problemlere en gelişmiş ekipman ve teknikle müdahale edilmekte.

-7/24 Acil Servis; 7/24 Acil veteriner kliniği hizmeti ile aralıksız can dostlarınızın sağlığı için hizmet verilmektedir.

Megavet'in sahip olduğu misyon, sevimli dostalarınız için yüksek kalitede ayrıca ''Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.'' deyişinin bilinci ile hizmet sunmaktır.