Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü, Atatürk Cd. No:150/D, 34844 Maltepe

7/24 açık veteriner

2018-10-16 08:47:49

       Megavet veteriner sağlık hizmetleri olarak İstanbul  Anadolu Yakası’nda Maltepe’de  sevgili minik dostlarımıza  alanlarında  uzmanlaşmış  kadromuz ile 7 gün 24 saat sağlık hizmeti vermekteyiz.

      Her zaman ilk müdahale  evcil hayvanlarımız için çok önemlidir. Kedilerde yüksek bir yerden düşme, köpeklerde  araç  çarpması, evcil hayvan zehirlenmeleri, ısırık yaraları, şiddetli kusma ve ishal, idrar ve dışkılamada  zorlanma, travma, şiddetli ishal ve kusma, ciddi doku hasarının bulunduğu açık yaralar, solunum ve  şok tedavisi gibi durumlar  ve  minik dostlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek için 7 gün 24 saat anında müdahale gerektiren her durumda uzman ekip  ve son teknoloji teknik donanımız  ile  sağlık hizmeti sunuyoruz.

      Megavet  veteriner sağlık hizmetleri minik dostlarımıza günün her saati ANINDA MÜDAHALE ve sonrasında oluşabilecek tüm sorunlara karşı  Dostunuzun sağlık ihtiyaçları   ile  daha yakından ilgilenmeniz için,hekimlerimizle  her konuda irtibatta olmanız megavet  veterinerlik olarak sizler  kadar bizleride  mutlu  edecektir.