Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü Atatürk Cad. No:154/3 Maltepe/İSTANBUL

7/24 Açık Veteriner

2017-11-08 22:15:05

Megavet dostlarınız için en iyi veteriner kliniği dir. Temiz kliniğini hayvan dostu hekimleri ile hizmet verip canların canına önem veren kliniktir.

Hayvanların hastalıklarına tanı koyarak tedavi eden kişilere veteriner hekim denir yaptıkları işlerin kutsallığının farkında olan hekimler işlerin de kendilerini kanıtlamış hekimlerdir. Hayvanlarımızın yasam standartlarını üstte tutabilmek için onların sağlıkla ilgili problemlerini yakından takip etmeliyiz.

Evcil hayvan sahipleri ise hayvanının dilinden anlar ve onlara kaliteli yaşam hakkı sunarlar hayvanları için iyi bir veteriner kliniği seçip dostları emin ellere teslim ettiklerinden emin olmak isterler.

Megavet veteriner işini seven  dostları seven kliniktir. Megavet veterinerlik dostara en iyi hizmeti verebilmek adına kliniği tam donanımlı olarak mini patililer için hazırlamıştır.

Tüm sağlık problemlerini çözebilcek ekipmana ve statüye sahiptir. Dostları için en iyisini isteyen  onları seven ve onlar için sağlıkla alakalı tüm problemleri çözebilicek klinikte hizmetlerini verir.

Dostlar megavette güven için muayenelerini olur.

Dostlar için en iyi tercih olan megavette gelin güven için de sağlık hizmeti alın.

7/24 açık veteriner megavet  acil servis bölümü ile dostların 7 gün 24 saat hizmetindedir.