Telefon: 0216 305 35 08    Adres: E-5 Maltepe Köprüsü, Atatürk Cd. No:150/D, 34844 Maltepe

24 Saat Açık Veteriner

2019-01-15 20:42:58

Sevimli dostlarınızın rahatsızlıkları karşısında bazen hiç vakit geçirmeksizin müdahale edilmesi gerekir. Bunun için 24 saat açık veteriner adı altında 7/24 hizmet veren acil veterinerler tıbbi gerekirse cerrahi müdahalede bulunarak tedavi uygular. Megavet anadolu yakasında veteriner firmaları arasında 24 saat açık veteriner hizmetleri vererek çalışmalarını sürdürmektedir.

Mesai saatleri dışında çalışan Megavet, sevimli dostlarınızın yaşam kalitesini attırmayı amaçlar. Megavet, trafik kazası yüksekten düşme, zehirlenme gibi evcil hayvanlarınızda ani gelişen vakalara karşı 24 saat açık veteriner işlemleri yapmaktadır. 24 saat açık veteriner kliniği hizmeti ile Megavet acil veteriner hekimleri ile küçük dostunuz eski sağlığına kavuşacak ve hızlıca toparlanacaktır.


Megavet 24 Saat Açık Veteriner Klinik Hizmetleri

-Kuaför hizmetleri; Rutin banyo, tarama, traş ve tırnak kesimi, tüy bakımı

-Yoğun bakım ve yatan hasta; Gerekli sıvı tedavisi, oksijen vb...

-Laboratuvar; Kendi bünyesinde ki laboratuvar dışında İstanbul'da ki en kapsamlı kurumlarla da sözleşmesi bulunmaktadır.

-Genel Cerrahi; Tamamen steril şartlarda eksiksiz medikal donanım kullanarak sadece cerrahi uzmanlığı bulunan hekimler tarafından hizmet verilmelte.

-Ortopedi; Tüm ortopedik problemlerine en gelişmiş ekipman ve teknikle müdahale edilmekte.

-7/24 Acil Servis; Nöbetçi veteriner kliniği hizmeti ile can dostlarınızın sağlığı için aralıksız 24 saat açık veteriner olarak hizmet vermektedir.


Biz insanların sağlığı kadar hayvanların sağlığı da önemlidir. Hele ki aynı evin içinde yaşıyorsak, çocuklarımızın da onlarla iletişimi yakınsa daha fazla hassas olmamız gerekir. Küçük dostunuzda gördüğünüz herhangi bir vakayı ihmaliniz onun büyük rahatsızlıklarına sebep olabilir. Hiç vakit kaybetmeden en yakın 24 saat açık veteriner kliniğine götürmelisiniz.